Optimalizace Google AdWords
ing. Václav Fiala

"Ať už na internetu prodáváte cokoliv, nabízíte-li jakoukoliv službu, přivedu na Váš web návštěvníky. Zvýším návštěvnost vašeho webu. Vím, jak účinně a levně toho dosáhnout."

Kontaktní info

Ing. Václav Fiala

Telefon: 377 422 018

Mobil: 602 261 218

Mail: fiala@vfiala.cz

Bezpečnostní kód::
security code

Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

SEO analýzy, audity www stránek a eshopů

Dokončením www stránek, naplněním a nastartováním eshopu práce nekončí, ale je to naopak. Teď teprve začíná ten hlavní “boj” o dobré pozice webu ve vyhledávačích, “boj” o nové zákazníky. Pokud však budeme www stránkám věnovat pravidelnou péči, pak nám www stránky zcela jistě přivedou dostatek nových zákazníků.

Aby vaše www stránky vydělávaly, aby váš eshop prodával.

Jak získat zákazníky, nejen návštěvníky www stránek.

Analýza klíčových slov, SEO analýza, vyhodnocení www stránek a eshopů.

Každé www stránky musí mít dostatek návštěvníků, aby vám jejich provoz přinášel zisk. Na www stránky přichází dnes většina návštěvníků z vyhledávačů. A to tak, že hledají pomocí klíčových slov a frází, které nejlépe vystihují to, co hledají.

Každé www stránky musí být tedy k nalezení přes internetové vyhledávače nejen po zadání jména webu nebo jména firmy, ale především na klíčová slova související s jejich obsahem, tedy s byznysem vaší firmy.

A jsou vaše www stránky dostatečně viditelné ve výsledcích vyhledávání ?

Objednejte si zpracování SEO analýzy, auditu vašeho webu, eshopu z pohledu SEO optimalizace, použitelnosti významných klíčových slov a jejich pozic ve vyhledávačích. Takovou SEO analýzu webu, která vám prozradí jaké překážky brání dobrému umístění vašeho webu ve vyhledávačích. Na podkladech této SEO analýzy si buď vy sami uděláte potřebné optimalizační úpravy vašich www stránek, nebo vám poradím kde si realizaci SEO optimalizace objednáte a dohlédnu na její realizaci.

SEO analýza, audit webu vám poskytne kompletní přehled o kvalitě webu nejen z pohledu optimalizace pro vyhledávače, ale také z pohledu návštěvníků webu, vašich budoucích zákazníků. Při zpracování SEO analýzy se zaměřím na všechny důležité části vašeho webu, které významně ovlivňují úspěšnost stránek ve vyhledávačích. Nutno ale připomenout, že audit webu je dokument, který je  “šitý na míru” a vztahuje se k jedinému webu a to v určitém čase.

Využívejte pro analýzu návštěvnosti webu Google Analytics.

Nainstalujte si do vašeho webu velmi výkonný analytický nástroj Google Analytics, který vám poskytne dokonalý přehled o provozu na webových stránkách a o efektivitě marketingu. Služba Google Analytics uvádí, odkud přicházejí návštěvníci vašich stránek a jak vaše stránky používají. Pomocí Google Analytics můžete zjistit, které reklamy jsou efektivní a jak návštěvníci skutečně pracují s vaší stránkou.Na základě těchto informací z Google Analytics můžete vylepšit vzhled stránek, zajistit více návštěvníků www stránek a zvýšit počet konverzí a celkový zisk vašeho webu. Pomohu vám s nastavením cílů, filtrů, s vyhodnocením konverzí, apod.

SEO analýza – audit www stránek, eshopů zahrnuje.

 • Základní informace o struktuře a informační architektuře www stránek.
 • Testy a doporučení pro www stránky.
 • Technické provedení a validita www stránky.
 • Hodnoty ranků a dalších SEO parametrů.
 • Analýza použitých vhodných klíčových slov ve www stránkách.
 • Výsledky pozic ve vyhledávačích pro vybraná klíčová slova.
 • Meziměsíční srovnávací grafy pozic klíčových slov ve vyhledávačích.
 • Získané validní a relevantní zpětné odkazy pro www stránky.
 • Závěry a doporučení  pro úpravy podle  zjištěných skutečností.

SEO analýza je tedy ucelený přehled o aktuálním stavu vašeho webu z pohledu vyhledávačů a také z pohledu návštěvníků. Popisuje přednosti a nedostatky vašeho webu a navrhuje vhodná řešení. Téměř vždy je SEO analýza doplněna o následné osobní konzultace.

Cena SEO analýzy, vyhodnocení vašeho webu je odvislá od rozsahu posuzovaného webu a od cílů, které si společně stanovíme. Nikdy nebudete platit více, než je nezbytně nutné, abyste pokud možno ušetřili.

Nicméně je potřeba si uvědomit, že v dnešní době překotného rozvoje webů, eshopů a dalších portálů je proces optimalizace www stránek dlouhodobý, nikdy nekončící proces, který vyžaduje pečlivou přípravu, protože dopady SEO úprav se projevují postupně a bez dalších následných úprav mohou zase zmizet.

Proč je spolupráce se mnou pro Vás výhodná ?

 • Zajistím vám vyšší návštěvnost vašeho webu a tím i vyšší prodeje z vašeho eshopu.
 • Zpracuji vám SEO analýzu,  audit webu podle dohodnutých cílů a za dohodnutou cenu.
 • Úvodní konzultaci k SEO analýze Vám poskytnu zcela zdarma
 • Přesně vám určím kolik bude SEO analýza,  audit vašeho webu stát.
 • SEO optimalizací vašeho webu, eshopu zvýším povědomí o vaší firmě.
 • Máme společný cíl, Váš zisk !

Spolupracujte se mnou, vím jak efektivně zpracovat SEO analýzu www stránek a eshopů. Doporučím vám ty nejvhodnější postupy a řešení pro odstranění zjištěných skutečností, a to vždy tak,  aby účinek  měl pro Vás co největší přínos při co nejpřijatelnější ceně.

 SEO optimalizaci vašeho webu si objednejte pomocí poptávkového formuláře: