Optimalizace Google AdWords
ing. Václav Fiala

"Ať už na internetu prodáváte cokoliv, nabízíte-li jakoukoliv službu, přivedu na Váš web návštěvníky. Zvýším návštěvnost vašeho webu. Vím, jak účinně a levně toho dosáhnout."

Kontaktní info

Ing. Václav Fiala

Telefon: 377 422 018

Mobil: 602 261 218

Mail: fiala@vfiala.cz

Bezpečnostní kód::
security code

Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Odeslat

Cílem PPC reklamy není jen zvýšení návštěvnosti www stránek.

Nastavení cílů pro PPC reklamu je to nejpodstatnější.  Většinou je však jako cíl PPC reklamy mylně chápáno jen zvýšení návštěvnosti webu.

Ale návštěvnost webu je jen prostředkem k dosažení cíle (cílů) www stránek a eshopů. Správně postavený web má za úkol dosaženou návštěvnost přeměnit v zisk a to co nejefektivněji.

Tedy dříve, než začneme nastavovat cíle u PPC reklamy, měli bychom mít jasno jaké cíle mají webové stránky pro které PPC reklamu nastavujeme.  Majitelé (provozovatelé) webových stránek by tedy měli vědět jaké cíle má jejich web a jak chtějí aby se návštěvník na jejich webu choval.

Máme-li např. eshop, pak je cílem eshopu odeslání objednávky.  U webů “bez eshopu”  je pak obvyklým cílem odeslání poptávky, dotazu, či registrace kontaktů pro zasílání newsletteru a pod.

Dalším cílem PPC reklamy kromě již zmiňovaného zvýšení počtu návštěvníků webu může být nízká cena za konverzi, více zákazníků (objednávek) za nižší cenu, zvýšení povědomí o firmě, apod.

Jsou-li nám tedy cíle webu dostatečně známy a tedy víme čeho chceme PPC reklamou dosáhnout, můžeme se pustit do nastavení PPC reklamy.

Ať už na internetu prodáváte cokoliv, nabízíte-li jakoukoliv službu, zkonzultuji s Vámi cíle Vašeho webu a přivedu na Váš web PPC reklamou návštěvníky, kteří se co nejefektivněji promění ve Vaše zákazníky a Váš web Vám bude dlouhodobě generovat zisk.